листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме образложение на финансискиот резултат за период од 01,01,2018 год. до 31,12,2018 год.


образложение на финансискиот резултат за 2018 гад..doc

Објавено на: 11.03.2019 15:08:10
Документ БР.: DOC_10191-117/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации