листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за објавување на неревидирани поединечни финансиските извештаи


Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za 2018.docx

Објавено на: 12.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-118/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации