листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за 2018


Obrazlozenie do berza finansiski izvestai 01.01.-31.12.2018.docx

Објавено на: 13.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-121/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации