листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД 01.01-31.12.2018 ГОД.


Образложение 01.01-31.12.2018-1.doc

Објавено на: 13.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-123/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации