листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение за промените во Финансискиот резултат на Макпетрол АД 01.01.- 31.12.2018.pdf

Објавено на: 14.03.2019 08:31:07
Документ БР.: DOC_10191-124/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации