листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Финансиски извештаи 01.01.-31.12.2018 година


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2018 година.xlsx

Објавено на: 14.03.2019 14:15:01
Документ БР.: DOC_26445-76/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.