листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава VI од Правилата за котација доставуваме Образложение за остварените резултати на Димко Митрев а.д. Велес за 2018 година.


Obrazloz.01.01-31.12.18.pdf

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-130/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации