листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

PELISTERKA-OBRAZLOZENIE KON FINANSISKITE IZVESTAI 01.01-31.12.2018


Obrazlozenie za Berza.pdf

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_10191-131/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации