листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai za periodot od 01.01 do 31.12.208 god.( Bilans na sostojba, Bilans na uspeh. Paricen tek i Izvestaj za promenite na kapitalot) za DTUK Geras Cunev-Trgovija ad Strumica.

Pozdrav


01.01.do 31.12.201812 trgovija.xls

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-74/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.