листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи на АД Европа Скопје за период 01.01-31.12/2018 година


01.01-31.12.2018 Финансиски извештаи.xls

Објавено на: 14.03.2019 14:16:21
Документ БР.: DOC_26445-77/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.