листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018 Теал АД


01.01-31.12.2018 -Природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.03.2019 08:15:31
Документ БР.: DOC_26445-80/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.