листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Год.с. 01,01,-31,12,2018


12 Мес. извест.2018- АД - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 14:13:07
Документ БР.: DOC_26445-92/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.