листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност

гo објавуваме коментарот кон неревидираните финансиски извештаи 2018г.


Прилог кон неревидирани финансиски извештаи за 2018год..pdf

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-142/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации