листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2018.


Berza 01.01-31.12.2018 RZ Uslugi .xlsx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-88/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.