листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2018.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 15:02:13
Документ БР.: DOC_26445-98/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.