листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани фининсиски извештаи за период од 01.01.2018год.до 31.12.2019год.


Izvest. berza 01.01-31.12.18-ok.xls

Објавено на: 15.03.2019 14:13:47
Документ БР.: DOC_26445-93/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.