листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2018 година


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 2018 година.xls

Објавено на: 15.03.2019 15:40:31
Документ БР.: DOC_26445-101/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.