листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 31.12.2018


12.2018.xls

Објавено на: 18.03.2019 14:09:40
Документ БР.: DOC_26445-106/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.