листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018


Консолидирани извештаи - 2018 год_.xlsx

Објавено на: 18.03.2019 14:09:48
Документ БР.: DOC_26445-107/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.