листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи


Nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01-31.12.2018.xlsx

Објавено на: 29.03.2019 09:00:26
Документ БР.: DOC_26445-118/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.