листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола за 2018 година 


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола за 2018 год..doc

Објавено на: 01.04.2019 14:16:59
Документ БР.: DOC_10191-191/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации