листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА XXV ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ЈАВЕН ПОВИК.pdf

Објавено на: 04.04.2019 08:33:39
Документ БР.: DOC_10109-24/2019
Урнек: Јавен повик за собрание