листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Ревизорски Извештај Сигурносно Стакло.pdf

Објавено на: 04.04.2019 15:08:26
Документ БР.: DOC_12304-8/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи