листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери 10.05.2019 год.


Povik_sobranie_10_05_ 2019.doc

Објавено на: 08.04.2019 09:25:19
Документ БР.: DOC_10109-31/2019
Урнек: Јавен повик за собрание