листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на 10.05.2019 год.


Predlog_Odluki_Godisno_Sobranie_10.05.2019.doc

Објавено на: 08.04.2019 09:25:23
Документ БР.: DOC_13285-40/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери