листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката по Годишната сметка за 2018 година на Реплек АД Скопје


Odluka za raspredelba na dobivkata po Godisnata smetka 2018.pdf

Објавено на: 08.04.2019 15:52:00
Документ БР.: DOC_12287-3/2019
Урнек: Распределба на добивка