листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01.-31.03.2019


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2019.xlsx

Објавено на: 14.05.2019 15:45:49
Документ БР.: DOC_12294-79/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.