листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Vo prilog vi go isprakame javniot povik za sobranie na AD NOVA STOKOVNA KUKA STRUMICA


javenpovik1 001.jpg

Објавено на: 15.04.2019 14:10:59
Документ БР.: DOC_10109-39/2019
Урнек: Јавен повик за собрание