листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ДОПОЛНУВАЊЕ НА ДНЕВЕН РЕД

РЕВИДИРАН ЈАВЕН ПОВИК

ПРЕДЛОГ ОДЛУКА ЗА ИЗБОР НА ЧЛЕН НА ОДБОР НА ДИРЕКТОРИ


Дополнување на дневен ред.doc
РЕВИДИРАН ПОВИК СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 6 мај 2019.doc
Предлог Одлука за избор на член на Одбор на директори.doc

Објавено на: 17.04.2019 08:42:35
Документ БР.: DOC_13285-54/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери