листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ-СИЛЕКС АД КРАТОВО


Javen povik 2019.doc

Објавено на: 17.04.2019 14:10:21
Документ БР.: DOC_10109-44/2019
Урнек: Јавен повик за собрание