листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

А.Д.Ангропромет-Тиквешанка ги објавува предлог одлуките за акционерското собрание кое ке се одржи на 22.05.2019 год


предлог одлуки .pdf

Објавено на: 19.04.2019 14:10:34
Документ БР.: DOC_13285-67/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери