листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - Одлука предложена од акционери


Предлог - Одлука за измена и дополнување на Статутот на Акционе.pdf

Објавено на: 22.04.2019 14:21:51
Документ БР.: DOC_13285-71/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери