листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран биланс на успех за 01,01 - 31,03,2019 за Арцелормиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2019 AM CRM.xlsx

Објавено на: 23.04.2019 15:50:56
Документ БР.: DOC_12294-6/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.