листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образлошение за постигнати резултати во период 01,01,- 31,03,2019 за АрцелорМиттал Скопје (ЦРМ) АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01,01,-31,03.2019 АМ ЦРМ.doc

Објавено на: 23.04.2019 15:51:01
Документ БР.: DOC_10191-228/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации