листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТЕХНОКОМЕРЦ АД

За период Јануари-Март 2019 година

 


Образложение за остварени резултати 01.01-31.03 2019.pdf

Објавено на: 25.04.2019 14:10:59
Документ БР.: DOC_10191-234/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации