листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


ЈАВЕН ПОВИК со предлог ДНЕВЕН РЕД за собрание.pdf

Објавено на: 25.04.2019 14:10:59
Документ БР.: DOC_10109-56/2019
Урнек: Јавен повик за собрание