листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СТОКОПРОМЕТ АД Биланс на успех 01.01-31.03.2019


СТОКОПРОМЕТ АД Биланс на успех 01.01-31.03.2019.xlsx

Објавено на: 25.04.2019 14:13:48
Документ БР.: DOC_12294-16/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.