листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за котација објавуваме Неревидиран Биланс на успех со состојба 31,03,2019


01.01-31.03.2019 Осигурување МАКЕДОНИЈА-.xlsx

Објавено на: 30.04.2019 14:10:30
Документ БР.: DOC_12294-18/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.