листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на АД Струмичко Поле


Повик С.Поле.pdf

Објавено на: 02.05.2019 09:38:15
Документ БР.: DOC_10109-64/2019
Урнек: Јавен повик за собрание