листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран Биланс на успех за период од 01,01,2019 год. до 31,03,2019 год.


3Мес. известување за период од 01, 01, до 31,03,2019 г. ГТЦ.xls

Објавено на: 03.05.2019 15:34:53
Документ БР.: DOC_12294-26/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.