листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Јавен повик до акционерите за учество на Годишно Собрание на акционерите на Макпетрол АД Скопје.pdf

Објавено на: 07.05.2019 08:22:53
Документ БР.: DOC_10109-69/2019
Урнек: Јавен повик за собрание