листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлука за избор на членови на Одбор на директори


Одлука за избор на членови на Одбор на директори.doc

Објавено на: 08.05.2019 09:35:34
Документ БР.: DOC_13285-105/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери