листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на презакажано Собрание на акционери


Javen povik za Sobranie 2019.pdf

Објавено на: 09.05.2019 08:18:45
Документ БР.: DOC_10109-70/2019
Урнек: Јавен повик за собрание