листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда и дивиденден календар


odluka za dividenda.pdf

Објавено на: 09.05.2019 08:57:44
Документ БР.: DOC_10187-9/2019
Урнек: Дивиденден Календар