листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - март 2019 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Mar 2019_F1.pdf

Објавено на: 09.05.2019 09:16:30
Документ БР.: DOC_10191-248/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации