листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.2019-31.03.2019


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-1.xls

Објавено на: 09.05.2019 14:06:09
Документ БР.: DOC_12294-43/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.