листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран консолидиран Биланс на успех со состојба 01.01-31.03.2019
за РЖ УСЛУГИ АД Скопје


3-Месечни Биланс на успех РЖ Услуги консолидиран .xlsx

Објавено на: 09.05.2019 14:05:53
Документ БР.: DOC_12294-41/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.