листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви прилог ви го доставуваме образложението за неревидираниот финансиски извештај за период од 01.01-31.12.2018 год.


navs2 001.pdf

Објавено на: 09.05.2019 15:15:49
Документ БР.: DOC_10191-255/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации