листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје гo објавува Годишниот извештај за работењето на Друштвото за 2018 година.


4.1_MKT Godisen Izvestaj za rabotenjeto za 2018.pdf

Објавено на: 10.05.2019 09:06:27
Документ БР.: DOC_10191-256/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации