листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик до акционерите


Јавен повик.pdf

Објавено на: 10.05.2019 14:13:52
Документ БР.: DOC_10109-72/2019
Урнек: Јавен повик за собрание